Lekarze Ginekolog plastyczny Warszawa

lekarz Małgorzata Pisarek

00-845 Warszawa

Polecam z całego serca !!! Pani Doktor jest bardzo ciepła miła osoba . Stara się aby pacjentka była zadowolona . Bardzo dokładna i godna zaufania !!!
Opinia dodana przez: Natalia
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} USG ginekologiczne
                                       dr n. med. Anita Hamela-Olkowska

dr n. med. Anita Hamela-Olkowska

USG ginekologiczne, Ginekolog położnik

SonoFem Centrum Medyczne
Ateńska 10 lok. 106
Warszawa

Dr Hamela to najlepszy ginekolog, u jakiego byłam, a ze swoimi problemami byłam już u wielu. Pani doktor zachwyciła mnie swoim spokojem, przyjaznym podejściem do pacjentki oraz prawdziwą chęcią rozwiązania problemu medycznego. Dzięki jej determinacji oraz podawani mi otuchy jestem teraz w 15 tygodniu upragnionej ciąży. Na usg chodzę również do dr Hameli. Na lepszą lekarkę nie mogłam trafić! Bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Moni

dr n. med. Dariusz Tarwacki

Górczewska 80/70
01-401 Warszawa

Szeroka wiedza i duża praktyka. Tam gdzie inni lekarze mówili nigdy się z tym nie spotkałem dr. Tarwacki od razu wiedział w czym rzecz. Polecam do trudnych przypadków.
Opinia dodana przez: Maria

prof. dr hab. n. med. Jerzy Leibschang

Madalińskiego 57/10
02-544 Warszawa

Cudowny człowiek i wspaniały lekarz. Rzadko spotyka się tak miłych ludzi a jeszcze rzadziej tak miłych lekarzy. Pan profesor prowadził moją pierwszą ciążę, zawsze informował o celu zlecanych badań, wyczerpująco udzielał odpowiedzi na każde pytanie. Szkoda tylko, że w przychodni na Madalińskiego przyjmuje tylko raz w tygodniu:(((

lekarz Andrzej Tyszka

00-845 Warszawa

Spotkałam dr Andrzeja Tyszkę na Izbie Przyjęć w Szpitalu św. Zofii, w trudnych dla mnie okolicznościach. Mimo presji czasu i napięcia, jakie towarzyszy nagłym przypadkom, doktor nie spieszył się, wykazał dużo spokoju i cierpliwości, a przede wszystkim postawił rzeczową diagnozę. Bez owijania w bawełnę, ale też bez niepotrzebnej histerii. Wyszłam z poczuciem, że wiem co i dlaczego mam robić. Ponieważ ze wszystkich (wielu) lekarzy, z którymi miałam w tym okresie ...
Opinia dodana przez: Katarzyna
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Ginekolog położnik
                                       lekarz Grażyna Korolczuk

lekarz Grażyna Korolczuk

Ginekolog położnik, Ginekolog

Korolczuk Grażyna, lek. med. Spec. ginekolog położnik. USG
Zwoleńska 127/10
04-761 Warszawa

Bardzo dobry lekarz. Polecam wszystkim. Byłam u pani doktor z pierwszą ciążą, co prawda później ciążę prowadził już kto inny ale na pierwszych wizytach bardzo mnie uspokoiła. Ciąża była niespodzianką i miałam mętlik w głowie ale pani doktor na wszystkie pytania spokojnie odpowiedziała, wszystko wytłumaczyła. Ma takie ludzkie podejście do pacjenta. Można się poczuć bezpiecznie przy wizycie.
                                       lekarz Magdalena Hołownia

lekarz Magdalena Hołownia

Centrum Medyczne CMP Wola
Jana Kazimierza 64
01-248 Warszawa

Goraco polecam pania ginekolog. Pełen profesjonalizm Czułam sie bardzo komfotowo co w przypadku takiego lekarza jest kluczowe. Jeszcze raz polecam
                                       lekarz Wiaczesław Bramski

lekarz Wiaczesław Bramski

Szpital Ginekologiczno-Położniczy "Inflancka"
ulica Inflancka 6
00-189 Warszawa

Doktor prowadził moje trzy ciąże. Ceniłam go za wiedzę, fachowość i ludzkie oblicze. Był zawsze uprzejmy w obyciu, delikatnie przeprowadzał badania, zawsze odpowiadał rzeczowo na pytania.
Opinia dodana przez: Ela

Ewa Żmuda

Położna, Ginekolog położnik

BabkaMedica
Warszawa

Świetna pani doktor, chodziłam do niej z powodu cukrzycy w ciąży, super babka, kompetentna, miła i bardzo kontaktowa
Opinia dodana przez: Beata
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Ginekolog położnik
                                       lekarz Agnieszka Sotowska

lekarz Agnieszka Sotowska

00-845 Warszawa

Pani Doktor bardzo miła,uśmiechnięta i delikatna. Udziela konkretnych informacji. Szczerze polecam!!!
Opinia dodana przez: Marta

lek. med. Bartłomiej Zoń

Chirurg plastyczny

Szpital Damiana - Wałbrzyska
ul. Wałbrzyska 46
02-739 Warszawa

6 miesięcy temu odbyła się moja operacja plastyki brzucha (dokładnie było to zszycie mięśni prostych brzucha, zaopatrzenie przepukliny pępkowej, plastyka powłok brzucha, wszycie pępka w nowym miejscu oraz liposukcja boków). Efekty zabiegu są świetne, wszystko wygląda bardzo dobrze. Mam płaski brzuch i równą, symetryczną bliznę. Bardzo dobry kontakt mailowy po operacji, gdy miałam jakieś wątpliwości dotyczące zaopatrzenia rany, wystarczyło napisać, a p. doktor udzielał wyczerpującej odpowiedzi. Specjalista godny zaufania. Wysoka ...
Opinia dodana przez: AgnieszkaS

lek. med. Liudvika Matviayuk

Centrum Medyczne Damiana - Wałbrzyska
Wałbrzyska 46
02-739 Warszawa

Lekarz bardzo kompetentny, z dużą praktyką, bardzo życzliwy. Pani doktor postawiła właściwą diagnozę, po starannym badaniu USG, dokładnym wywiadzie, Wszystko dla mnie skończyło się szczęśliwie, udaną operacją. Pierwszy raz w życiu spotkałam tak empatycznego lekarza, który razem z obcą mu pacjentką cieszy się z jej wyleczenia.
Opinia dodana przez: Ewa
                                       lekarz Ilona Kostro

lekarz Ilona Kostro

00-845 Warszawa

#lekarzprowadzaca #karowa #lekarz #trudnaciaza Wszystkim z calego serca polecam Pania Ilone Kostro (szpital na Karowej), ktorej zawdzieczam zdrowe doprowadzenie do konca mojej trudnej ciazy oraz odebranie porodu naturalnego. W 16tyg ciazy mialam duzego krwiaka, ktory po zagojeniu w 20tyg doprowadzil do przedwczesnego odplywania wod plodowych. Dzieki Pani Ilonoe ciaze udalo sie przetrzymac jeszcze ponad trzy miesiace w szpitalu co graniczy z cudem. Pani Ilona jest jednym z najlepszych lekarzy w ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Tatiana Boryczko

Chirurg ogólny, Ginekolog

00-845 Warszawa

Polecam Panią doktor z całego serca. Miałam wielki problem z mieśniakami i polipami. Dwóch lekarzy wypisali mi skierowanie na usunięcie macicy. Dzień przed wykonaniem zabiegu miałam jeszcze w szpitalu konsultacje z Panią doktor, która mi doradziła metodę leczenia o której żaden wcześniejszy lekarz nie wspomniał. Dzięki Pani doktor mam teraz synka ;)
Opinia dodana przez: Edyta

lekarz Bartosz Godek

Premium Medical
Kobielska 23
04-359 Warszawa

Super miły lekarz,zaangażowany.Tłumaczy,widac ze zalezy mu na pacjencie.profesjonalne podejscie.polecam
Opinia dodana przez: Klaudia
                                       dr hab. n. med. Ewa Romejko-Wolniewicz

dr hab. n. med. Ewa Romejko-Wolniewicz

00-845 Warszawa

Bardzo dobry lekarz. Pomógł Nam po wielu przejściach.Pomógła Nam po 3 poronieniach. Zlalazła przyczynę w ciągu jednej wizyty. Chodziliśmy do kilku lekarzy, natomiast tylko ona Nam pomogła. Pomogła także Naszej znajomej, która starała się o dziecko 10 lat. Zna się na rzeczy. Polecam.
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} USG piersi
                                       lekarz Katarzyna Jaroszewska

lekarz Katarzyna Jaroszewska

USG piersi, Ginekolog położnik

00-845 Warszawa

Konkretny, rzeczowy lekarz z dużą wiedzą i doświadczeniem. Dyscyplinujący pacjenta w pozytywnym znaczeniu. Więcej takich lekarzy to będziemy my KOBIETY zdrowsze, szczęśliwsze i spełnione. Godna zaufania!!!

dr n. med. Elżbieta Radzikowska

Chirurg plastyczny, Medycyna estetyczna

Radzikowska Clinic
Domaniewska 34a
02-672 Warszawa

Jak najbardziej polecam świetna Pani doktor. Polecam jak najbardziej kliknie, maja świetne podejście do pacjentów.
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Patrycja Jarmużek

Premium Medical
Kobielska 23
04-359 Warszawa

Polecam Panią doktor z całego serca, prowadziła moją drugą ciążę. Czułam się zaopiekowana i mialam do niej pelne zaufanie, bo nieraz udowodniła, że ma najnowszą wiedzę i nie daje nieaktualnych zaleceń. Przyjazna, pro kp, z kwalifikacjami do robienia usg poszczególnych trymestrów.
Opinia dodana przez: Anna
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Chirurg plastyczny
                                       dr Janusz Greese Łyko

dr Janusz Greese Łyko

Chirurg plastyczny

CHIRURGIA PLASTYCZNA dr Janusz Greese Łyko - Złota
ul. Złota 6 m. 4
00-019 Warszawa

O zmniejszeniu piersi myślałam już od wielu lat, ale decyzję podjęłam teraz. Jednocześnie pojawiły się wskazania zdrowotne, moje 70J dawało mi nieźle w kość.Objawy, które się nasiliły spowodowały, że uznałam iż jest to odpowiedni czas. Do Pana Doktora Janusza Greese trafiłam po kilku wcześniejszych wizytach u innych lekarzy i po pierwszym z NIm spotkaniu wiedziałam, że to jest Lekarz, którego szukałam. Ponieważ do zabiegu przygotowałam się i podjęłam decyzję mając ...